گروه صنعتی آراد
خانه / دستگاه پرکن / آخرین قیمت دستگاه پرکن نوشیدنی

آخرین قیمت دستگاه پرکن نوشیدنی

برای اطلاع از آخرین قیمت دستگاه پرکن نوشیدنی به این سایت مراجعه نمایید. انواع نوشیدنی ها نظیر نوشابه، آبمیوه، شیر، دوغ، دلستر و غیره به وسیله این دستگاه به صورت کاملا استاندارد و دقیق پر می شوند.

نوشیدنی ها یکی از پر مصرف ترین مایعات تولید شده در دنیا هستند که روزانه به مقدار بسیار بالایی توسط افراد مختلف مصرف می شوند.
مایعات مختلف از مواد لبنی و انواع آبمیوه ها و نوشابه ها در بسته بندی های مختلف در اندازه های کوچک و بزرگ تولید می شوند و وارد بازار ها می گردند.
شاید کمتر کسی باشد ک لحظه ای به این فکر کند که چطور این مایعات مختلف در اوزان مختلف به یک اندازه وارد ظرف می شوند و به این صورت درب بندی و پلمپ می شود.
به نسبت این میزان مصرف افراد کمی هستند که پروسه پر کردن و درب بندی ظروف را از نزدیک دیده باشند و یا حتی راجع به آنها تحقیق کرده اند.

خط تولید نوشیدنی

تولید دستگاه های پرکن

کارخانجات تولید کننده موجود در سراسر دنیا با استفاده از ماشین آلات صنعتی اقدام به تولید مایعات مختلف می نمایند.
این ماشین آلات هر کدام به منظور انجام یک یا چندین کار به طور همزمان طراحی شده اند و کار خود را به درستی و در مدت زمان مشخص انجام می دهند. مشخصا پروسه تولید یک ماده به نیروی انسانی کمی نیاز دارد زیرا درصد خطای دستگاه ها بسیار پایین تر است.

تولید و تهیه دستگاه های پرکن با توجه به علم و دانش مهندسین ایرانی می توانند بهترین و مجهزترین دستگاه هایی باشند که در صنایع مختلف مورد استفاده قرار می گیرند.
با توجه به این که تقاضای بازار برای ساخت این دستگاه ها بالا است شرکت های تولید کننده ماشین آلات پرکن در جهت رفع این نیاز انواع دستگاه ها را با کیفیتی معادل با کیفیت نمونه های خارجی ساخته اند و وارد بازار نموده اند.

قیمت دستگاه پرکن مایعات 2نازله

عرضه انواع دستگاه پرکن نوشیدنی

به منظور پر کردن انواع نوشیدنی ها شامل:

  • آبمیوه ها
  • نوشابه
  • دلستر
  • دوغ
  • آب معدنی
  • شیر

در بطری ها و ظرف های مختلف از دستگاه های پرکن استفاده می شود.

دستگاه پرکن نوشیدنی برای پر کردن انواع نوشیدنی های پالپ دار و بدون پالپ در ظروف مختلف طراحی و تولید شده است.
معمولا در تولید این دستگاه های پرکن مایعات رقیق مانند انواع نوشیدنی ها از مکانیزم پرکن ثقلی استفاده می شود زیرا مایعات نوشیدنی رقیق هستند و به راحتی از مخزن بالا تر از نازل ها به سمت نازل و ظروف روانه می گردند.

دستگاه پرکن خطی

مکانیزم پر کن ثقلی یک مکانیزم ساده است. مخزن ۵۰ کیلیویی مایعات از سطح نازل ها بالاتر قرار گرفته است. زمانی که شیر نازل باز می شود مایع وارد نازل می گردد.
این سرازیر شدن بر اثر نیروی جاذبه زمین اتفاق می افتد. البته سیستم های ضد چکه بر روی نازل نصب شده که به هیچ عنوان اجازه ورود بیش از حد مایعات به ظرف را نمی دهد.
البته از سیستم سیلندر پیستونی هم می توان در این موارد استفاده نمود که دقت بالاتری نیز دارد در سیستم سیلندر پیستونی مواد با فشار پیستون در سیلندر به ظرف وارد می شوند.
به دلیل تنظیم دقیق میزان مایع می توان این سیستم را از با دقت ترین و کمترین میزان خطای ممکن در نظر گرفت.

دستگاه پرکن سمنو

مقایسه دستگاه های پرکن نوشیدنی اتومات، نیمه اتومات و دستی

دستگاه های پرکن با توجه به نوع اتوماسیون نیز مورد مقایسه قرار می گیرند. دستگاه های پرکن اتومات دستگاه هایی هستند که کمترین دخالت نیروی انسانی در آنها است.
این دستگاه ها به صورت کاملا خودکار عملیات پر کردن را انجام می دهند. به همین دلیل سرعت بالا تری دارند، دقت بیشتری دارند و در نتیجه گران قیمت تر هستند.

دستگاه های پرکن نیمه اتوماتیک مایعات نوشیدنی دستگاه هایی هستند که نیاز به اپراتور جهت قرار گیری ظروف دارند. و بقیه مراحل به صورت کاملا اتوماتیک انجام می گردد.
این دستگاه قیمت پایین تری نسبت به تمام اتوماتیک ها دارند. و در نهایت دستگاه های پر کن دستی یا رومیزی هستند.
این دستگاه ها برای کسب و کار های کوچک و خانگی بهترین گزینه هستند.
زمانی که به صورت خانگی اقدام به تولید یک محصول و راه اندازی یک کار کوچک می نمایید می توانید از دستگاه های پرکن دستی که کوچک، سبک و ارزان قیمت هستند استفاده کنید.

پرکن نوشیدنی

قیمت دستگاه پرکن نوشیدنی

معمولا در تعیین قیمت دستگاه های پرکن نکاتی را در نظر می گیرند .همان طور که ذکر شد دستگاه های پرکن تمام اتوماتیک نوشیدنی قیمت بالاتری دارند زیرا از تجهیزات بیشتری نسبت به دیگر دستگاه ها برخوردار هستند.
همچنین سرعت و ظرفیت تولید را بالا می برند. اندازه های بزرگتری دارند و فضای بیشتری را در کارخانجات اشغال می کنند.
این نکات به همراه محل عرضه کننده دستگاه های پرکن، حجم تولید، شرکت تولید کننده دستگاه و غیره نیز بر روی قیمت محصولات تاثیر گذار خواهد بود.

فروش دستگاه پرکن نوشیدنی

با توجه به اینکه نوسانات قیمتی بسیاری را در بازار ها شاهد هستیم آخرین قیمت تعیین شده برای دستگاه های پرکن نوشیدنی را باید از طریق تماس با کارشناس این مجموعه اطلاع یابید.

قیمت دستگاه های پرکن موجود در این مجموعه تولید کننده قیمت درب کارخانه می باشد.
به این معنا که در صورت اقدام به خرید دستگاه ها قیمت های درب کارخانه ای به شما اعلام می شود. و هیچ گونه واسطه ای در این امر وجود نخواهد داشت.
این موضوع موجب می شود که قیمت ها به میزان بالایی شکسته شود و خریداران خریدی پر سود و مطمعن را انجام دهند.
بنابراین با پرداخت هزینه ای کمتر دستگاهی با کیفیت ساخت ایران با بهترین تجهیزات و پیشرفته ترین امکانات آماده تحویل می باشد.

پرکن اتومات

برای خرید دستگاه های پرکن باید ابتدا با کارشناس مجموعه تماس بگیرید و ضمن دریافت اطلاعات فنی در مورد دستگاه مدنظر خود و مشخص شدن قیمت دستگاه ها مشاوره های موثری برای انتخاب بهترین دستگاه های پرکن دریافت نمایید و برای خرید دستگاه اقدام کنید.
دستگاه پرکن نوشیدنی پس از ساخت در مدت زمان سی الی چهل روزه برای بارگیری آماده شده در کمترین زمان ممکن از طریق باربری برای خریداران ارسال می شود.

  مدیر فروش: مهندس نگاره عنابی

 شماره موبایل: ۰۹۱۲۸۷۳۰۵۹۱

پاسخگویی تلگرام: aradsanat1@

 پست الکترونیکی: iransanat1010@gmail.com

درباره ی sepide hoseinpur

پاسخی بگذارید

کانال تلگرام