گروه صنعتی آراد
خانه / پرکن مایعات / قیمت فروش دستگاه پرکن خطی مایعات

قیمت فروش دستگاه پرکن خطی مایعات

قیمت فروش دستگاه پرکن خطی مایعات همان قیمت درب کارخانه می باشد. لذا هیچگونه واسطه ای در این میان حضور ندارد و سبب کاهش نرخ ماشین آلات پرکن خواهد شد.

دستگاه های پرکن

دستگاه های پرکن را در دو شکل خطی و روتاری طراحی می کنند. کارخانجات مختلف نیز با توجه به میزان فضای در نظر گرفته شده دستگاه ها را انتخاب می کنند. دستگاه های پرکن در مدل های تمام خودکار و نیمه خودکار نیز تولید می شوند که از نظر قیمت، کارکرد و ظرفیت تولید با هم متفاوت هستند.

دستگاه های پرکن مایعات

دستگاه پرکن خطی

معمولا دستگاهه ای پرکن خطی مایعات را در کارخانجات تولید محصولات لبنی می بینیم محصولاتی مانند دوغ،م است، شیر، کشک و غیره. اما در صنایع مختلف دیگری نی ز از این دستگاه ها استفاده می کنند. از نظر فنی می توان گفت که دستگاه های پرکن خطی موجود در این مجموعه از پیشرفته ترین تجهیزات تولید می شوند و دارای قطعات با جنس ضد زنگ و مقاوم در برابر خورنده ها هستند.

پرکن مواد شوینده

تجهیزات دستگاه پرکن خطی مایعات

دستگاه پرکن خطی مایعات دارای سیستم های PLC و HMI  می باشد. از نظر سرعت و کارکرد نیز باید گفت که دستگاه های تمام اتومات بهترین کار کرد را دارند و ظرفیت تولید را بالا می برند. بنابراین کارخانجاتی که تولیدات در سطح بالا دارند این دستگاه ها را انتخاب می کنند. دستگاه های پرکن خطی مایعات همچنین در تعداد نازل های متفاوتی توید می شوند. این تعداد می توانند بین ۲ تا ۲۰ نازل متفاوت باشند.

دستگاه پرکن خطی

قیمت دستگاه های پرکن خطی

قیمت دستگاه های پرکن با توجه به اینکه شرکت سازنده چه شرکتی باشد، قطعات به کار رفته از چه جنسی باشد، سیستم های روی دستگاه از چه ویژگی هایی برخوردارند و مواردی از این قبیل تعیین می شوند.

خریداران دستگاه های پرکن می توانند با قیمت مناسبی این دستگاه ها را خریداری نمایند. جهت سفارش تماس بگیرید.

  مدیر فروش: مهندس نگاره عنابی

 شماره موبایل: ۰۹۱۲۸۷۳۰۵۹۱

پاسخگویی تلگرام: aradsanat1@

 پست الکترونیکی: iransanat1010@gmail.com

درباره ی sepide hoseinpur

مطلب پیشنهادی

دستگاه های پرکن مایعات

فروش دستگاه های پرکن مایعات رقیق و غلیظ

خرید و فروش دستگاه های پرکن مایعات رقیق و غلیظ در این مجموعه با قیمت …

پاسخی بگذارید

کانال تلگرام