گروه صنعتی آراد
خانه / پرکن مایعات / فروش انواع دستگاه پرکن اسید

فروش انواع دستگاه پرکن اسید

دستگاه پرکن اسید به منظور پر کردن انواع مواد اسیدی تولید شده است. این دستگاه از جنس فلزاتی است که در برابر اسید مقاوم بوده و موجب خورندگی قطعات نمی شود.

دستگاه های پرکن در غالب صنایع تولید کننده مایعات مورد استفاده قرار می گیرند. حفظ و نگه داری مایعات تولید شده در ظروف مختلف و ارائه آن در بازار نیازمند دارا بودن امکانات مناسب برای بسته بندی است. لذا استفاده از دستگاه های پرکن با کیفیت از اهمیت بالایی برخوردار می باشد.

دستگاه پرکن مایعات

دستگاه های پرکن مایعات در انواع مختلفی تولید می شوند. برخی از این دستگاه ها فقط برای مایعات غلیظ و برخی فقط برای مایعات رقیق کاربرد دارند.

این دستگاه ها می توانند در سه عملکرد مختلف مورد استفاده قرار بگیرند.

  • دستگاه های پرکن تمام اتوماتیک
  • دستگاه های پرکن نیمه اتوماتیک
  • دستگاه های پرکن دستی

دستگاه پرکن اسید

خریداران با توجه به میزان ظرفیت تولید مایعات در کارخانه و همچنین فضا و بودجه در نظر گرفته شده برای تهیه دستگاه یکی از این سه عملکرد را انتخاب کرده و سفارش می دهند.
دستگاه های پرکن مایعات قادر به پر کردن انواع مایعات در صنایع مختلف مانند صنایع شیمیایی، صنایع دارویی، صنایع بهداشتی و صنایع غذایی در ظروف مختلف مانند شیشه، پت، بطری پلاستیکی، لیوان، تیوپ، اسپری و غیره می باشند.

دستگاه اسید پرکن

تجهیزات دستگاه پرکن اسید

دستگاه پرکن اسید با توجه به این که کدام عملکرد را داشته باشد دارای اپراتور و یا بدون اپراتور است.
اپراتور معمولا وظیفه ی قرار دادن ظروف زیر نازل و یا خارج کردن آنها را از دستگاه بر عهده دارد. البته برخی دستگاه ها به صورت پدالی کار می کنند و اپراتور با فشردن پدال عملیات پر کردن را آغاز می نماید.
دستگاه پرکن مواد اسیدی حاوی صفحه نمایشگر لمسی و همچنین سیستم کنترل سرعت می باشد. به علاوه با توجه به نیاز مشتری از تعداد مشخصی نازل برخوردار است.

پرکن اتومات

فروش انواع دستگاه های پرکن

خرید و فروش دستگاه های پرکن در این مجموعه با قیمت های درب کارخانه انجام می شود. ارسال به صورت مسقیم می باشد و عدم وجود واسطه منجر به کاهش هزینه های اضافی خواهد شد. خریداران ماشین آلات پرکن می توانند با شماره های موجود در خبر تماس حاصل نمایند.

  مدیر فروش: مهندس نگاره عنابی

 شماره موبایل: ۰۹۱۲۸۷۳۰۵۹۱

پاسخگویی تلگرام: aradsanat1@

 پست الکترونیکی: iransanat1010@gmail.com

درباره ی sepide hoseinpur

مطلب پیشنهادی

دستگاه پرکن خطی

قیمت فروش دستگاه پرکن خطی مایعات

قیمت فروش دستگاه پرکن خطی مایعات همان قیمت درب کارخانه می باشد. لذا هیچگونه واسطه …

پاسخی بگذارید

کانال تلگرام